U meču Top pet faze Regionalne lige Jadran je na turniru u Beogradu poražen od Novog Beograda rezultatom 13:15 (3:4, 3:3, 5:4, 2:4). Jadran je nastupio bez dvojice standardnih prvotimaca, Mateja Čaraja i Danila Radovića.

Ekipa Novog Beograda je od starta kontrolisala tok utakmice i imala u drugoj četvrtini imao tri gola prednosti (3:6). Međutim, do odlaska na poluvrijeme naši momci smanjuju na 6:7.

danilo-stupar-jadran-novi-beograd

U trećoj četvrtini jadranaši uspjevaju napraviti preokret i sa dva gola Vasilija Radovića prelaze u vodstvo od 9:8. Jadran je u nastavku održavao prednost, ali u posljednjoj četvtini ekipa Novog Beograda prelazi u vodstvo i uspjeva održati prednost do kraja utakmice.

Najefikasniji u našem timmu bio je Ivan Nagaev sa 3 postignuta gola.