U revnaš utakmici Evrokupa Jadran je kao domaćin savladao italijansku Savonu rezultatom 13:12 (3:4, 2:2, 5:3, 3:3). Razlika iz prve utakmice je bila nedostižna, ali naši momci su sa stilom završili nastup u Evrokupu.

Nakon poraza od 16:10 u prvom susretu bilo je očekivatno da jadranaše čeka nemoguća misija u borbi za četvrtfinale, a gosti su sve do treće četvrtine kontrolisali rezultat i u dva navrata imali po dva gola prednosti. Kasnije je Jadran preuzeo incijativu i prvi put je poveo u drugom minutu treće četvrtine i pokušavao da unese uzbuđenja u dvomeč.

jovan-vujovic-jadran-savona-trebinje-evrokup

Tim sa Škvera je predvodio Nagaev sa 4 pogotka, od toga je tri postigao iz peterca, dok je trostruki strijelac bio Jovan Vujović.

Jadran – Savona 13:12 (3:4, 2:2, 5:3, 3:3)