Plasmani – vaterpolo

Prva vaterpolo ekipa - državna prvenstva

GodinaTrenerDržavaTakmičenjeOsvojeno
1935Ile Mario(Kraljevina Jugoslavija)II mjesto
1936Ile Mario(Kraljevina Jugoslavija)IV mjesto
1937Prcić Ismet(Kraljevina Jugolsavija)IV mjesto
1948Budeč Đorđe (Jugoslavija)II ligaIII mjesto
1949Budeč Đorđe (Jugoslavija)II ligaV mjesto
1950Dabelić Đuro(Jugoslavija)II ligaI mjesto
1951Cvijetković Vinko(Jugoslavija)I ligaVII mjesto
1952Cvijetković Vinko(Jugoslavija)II ligaI mjesto
1953Štakula Lovro(Jugoslavija)I ligaVII mjesto
1954Lučić Milo(Jugoslavija)I ligaVI mjesto
1955Lučić Milo(Jugoslavija)I ligaVI mjesto
1956Vuksanović Božidar(Jugoslavija)I ligaIII mjesto
1957Vuksanović Božidar(Jugoslavija)I ligaIII mjesto
1958Vuksanović Božidar(Jugoslavija)I ligaI mjesto
1959Vuksanović Božidar(Jugoslavija)I ligaI mjesto
1960Vuksanović Božidar(Jugoslavija)I ligaII mjesto
1961Stanišić Božidar(Jugoslavija)I ligaII mjesto
1962Stanišić Božidar(Jugoslavija)I ligaIII mjesto
1963Stanišić Božidar(Jugoslavija)I ligaV mjesto
1964Uljarević Slobodan(Jugoslavija)I ligaIV mjesto
1965Uljarević Slobodan(Jugoslavija)I ligaIII mjesto
1966Uljarević Slobodan(Jugoslavija)I ligaIII mjesto
1967Dabović Dušan(Jugoslavija)I ligaIV mjesto
1968Dabović Dušan(Jugoslavija)I ligaV mjesto
1969Dabović Dušan(Jugoslavija)I ligaVII mjesto
1970Vuksanović Božidar(Jugoslavija)I ligaIX mjesto
1971Uljarević Slobodan(Jugoslavija)I ligaV mjesto
1972Uljarević Slobodan(Jugoslavija)I ligaVI mjesto
1973Dabović Dušan(Jugoslavija)I ligaVIII mjesto
1974Dabović Dušan(Jugoslavija)I ligaIV mjesto
1975Dabović Dušan(Jugoslavija)I ligaVII mjesto
1976Dabović Dušan(Jugoslavija)I ligaVIII mjesto
1977Stanišić Božidar(Jugoslavija)I ligaVIII mjesto
1978Stanišić Božidar(Jugoslavija)I ligaIV mjesto
1979Stanišić Božidar(Jugoslavija)I ligaVI mjesto
1980Pavlović Ratomir(Jugoslavija)I ligaV mjesto
1981Pavlović Ratomir(Jugoslavija)I ligaIV mjesto
1982Pavlović Ratomir(Jugoslavija)I ligaIV mjesto
1983Pavlović Ratomir(Jugoslavija)I ligaIV mjesto
1984Pavlović Ratomir(Jugoslavija)I ligaIV mjesto
1985Pavlović Ratomir
Mračević Boro
(Jugoslavija)I ligaVIII mjesto
1986Mračević Boro(Jugoslavija)I ligaIX mjesto
1987Stanišić Božidar(Jugoslavija)I ligaX mjesto
1988Stanišić Božidar(Jugoslavija)I ligaIX mjesto
1989Botlik Ladislav(Jugoslavija)I ligaIX mjesto
1990Mračević Boro(Jugoslavija)I ligaIX mjesto
1991Mačević Boro(Jugoslavija)I ligaXII mjesto
1992Ivanovski Zoran(SR Jugoslavija)I ligaV mjesto
1993Ivanovski Zoran(SR Jugoslavija)I ligaVI mjesto
1994Ivanovski Zoran(SR Jugoslavija)I ligaVI mjesto
1995Novaković Dragan(SR Jugoslavija)I ligaVI mjesto
1996Zloković Stanko(SR Jugoslavija)I ligaIV mjesto
1997Dabović Dejan(SR Jugoslavija)I ligaV mjesto
1998Porobić Petar(SR Jugoslavija)I-B liga IIIIX mjesto
1999Porobić Petar(SR Jugoslavija)I ligaVIII mjesto
2000Porobić Petar(SR Jugoslavija)I ligaIII mjesto
2001Porobić Petar(SR Jugoslavija)I ligaII mjesto
2002Porobić Petar(SR Jugoslavija)I ligaII mjesto
2003Porobić Petar(Srbija i Crna Gora)I ligaI mjesto
2004Porobić Petar(Srbija i Crna Gora)I ligaI mjesto
2005Porobić Petar(Srbija i Crna Gora)I ligaI mjesto
2006Porobić Petar(Srbija i Crna Gora)I ligaI mjesto
2007Krivokapić Veselin(Crna Gora)I ligaII mjesto
2008Krivokapić Veselin(Crna Gora)I ligaI mjesto
2009Mustur Zoan(Crna Gora)I ligaI mjesto
2010Mustur Zoran
Tucak Ivica
(Crna Gora)I ligaI mjesto
2011Tucak Ivica(Crna Gora)I ligaII mjesto
2012Tucak Ivica(Crna Gora)I ligaI mjesto
2013Gojković Vladimir(Crna Gora)I ligaIII mjesto
2014Gojković Vladimir(Crna Gora)I ligaI mjesto
2015Gojković Vladimir(Crna Gora)I ligaI mjesto
2016Gojković Vladimir(Crna Gora)I ligaI mjesto
2017Gojković Vladimir(Crna Gora)I ligaI mjesto
2018Gojković Vladimir(Crna Gora)I ligaI mjesto
2019Gojković Vladimir(Crna Gora)I ligaI mjesto
2020Radanović Petar(Crna Gora)I liganajuspješniji klub

Prva vaterpolo ekipa - nacionalni kupovi

GodinaTrenerDržavaTakmičenjeOsvojeno
1959Vuksanović Božidar(Jugoslavija)Zimsko prvenstvoI mjesto
1960Vuksanović Božidar(Jugoslavija)Zimsko prvenstvoIII mjesto
1961Stanišić Božidar(Jugoslavija)Zimsko prvenstvoIII mjesto
1962Stanišić Božidar(Jugoslavija)Zimsko prvenstvoV mjesto
1963Stanišić Božidar(Jugoslavija)Zimsko prvenstvoIII mjesto
1964Stanišić Božidar(Jugoslavija)Zimsko prvenstvoIV mjesto
1965Čukvas Boris(Jugoslavija)Zimsko prvenstvoIII mjesto
1966Stanišić Božidar(Jugoslavija)Zimsko prvenstvoVI mjesto
1967Stanišić Božidar(Jugoslavija)Zimsko prvenstvoVII mjesto
1968Stanišić Božidar(Jugoslavija)Zimsko prvenstvoIII mjesto
1969Stanišić Božidar(Jugoslavija)Zimsko prvenstvoVIII mjesto
1970Uljarević Slobodan(Jugoslavija)Zimsko prvenstvoV mjesto
1971Uljarević Slobodan(Jugoslavija)Zimsko prvenstvoVI mjesto
1972Uljarević Slobodan(Jugoslavija)Zimsko prvenstvoIX mjesto
1973Dabović Dušan(Jugoslavija)KUPV-VIII mjesto
1974Dabović Dušan(Jugoslavija)KUPIV mjesto
1975Dabović Dušan(Jugoslavija)KUPIV mjesto
1976Dabović Dušan(Jugoslavija)KUPIV mjesto
1977Stanišić Božidar(Jugoslavija)KUPV-VIII mjesto
1978Stanišić Božidar(Jugoslavija)KUPIII mjesto
1979Stanišić Božidar(Jugoslavija)KUPV-VIII mjesto
1980Pavlović Ratomir(Jugoslavija)KUPIII-IV mjesto
1981Pavlović Ratomir(Jugoslavija)KUPIX-XVIII mjesto
1982Pavlović Ratomir(Jugoslavija)KUPV-VIII mjesto
1983Pavlović Ratomir(Jugoslavija)KUPV-VIII mjesto
1984takmičenje nije održano
1985Mračević Boro(Jugoslavija)KUPIII-IV mjesto
1986Mračević Boro(Jugoslavija)KUPV-VIII mjesto
1987Stanišić Božidar(Jugoslavija)KUPIX-XVI mjesto
1988Stanišić Božidar(Jugoslavija)KUPIX-XVI mjesto
1989Botlik Ladislav(Jugoslavija)KUPIX-XVI mjesto
1990Mračević Boro(Jugoslavija)KUPV-VIIImjesto
1991Mačević Boro(Jugoslavija)KUPIX-XIV mjesto
1992Jadran nije učestvovao
1993Ivanovski Zoran(SR Jugoslavija)KUPVI mjesto
1994Ivanovski Zoran(SR Jugoslavija)KUPVIII mjesto
1995Novaković Dragan(SR Jugoslavija)KUPIX-XII mjesto
1996Zloković Stanko(SR Jugoslavija)KUPIII-IV mjesto
1997Dabović Dejan(SR Jugoslavija)KUPIV mjesto
1998Porobić Petar(SR Jugoslavija)KUPV-VIII mjesto
1999Porobić Petar(SR Jugoslavija)KUPV-VIII mjesto
2000Porobić Petar(SR Jugoslavija)KUPII mjesto
2001Porobić Petar(SR Jugoslavija)KUPII mjesto
2002Porobić Petar(SR Jugoslavija)KUPIII mjesto
2003Porobić Petar(Srbija i Crna Gora)KUPII mjesto
2004Porobić Petar(Srbija i Crna Gora)KUPI mjesto
2005Porobić Petar(Srbija i Crna Gora)KUPI mjesto
2006Porobić Petar(Crna Gora)KUPI mjesto
2007Krivokapić Veselin(Crna Gora)KUPI mjesto
2008Krivokapić Veselin(Crna Gora)KUPIII mjesto
2009Mustur Zoran(Crna Gora)KUPIII mjesto
2010Mustur Zoran(Crna Gora)KUPIII mjesto
2011Tucak Ivica(Crna Gora)KUPI mjesto
2012Tucak Ivica(Crna Gora)KUPI mjesto
2013Gojković Vladimir(Crna Gora)KUPI mjesto
2014Gojković Vladimir(Crna Gora)KUPI mjesto
2015Gojković Vladimir(Crna Gora)KUPI mjesto
2016Gojković Vladimir(Crna Gora)KUPI mjesto
2017Gojković Vladimir(Crna Gora)KUPI mjesto
2018Gojković Vladimir(Crna Gora)KUPI mjesto
2019Gojković Vladimir(Crna Gora)KUPI mjesto
2020Radanović Petar(Crna Gora)KUPI mjesto