Jadran je nastupio na prvom Međunarodnom plivačkom mitingu „Trebišnjica Kup 2024” koji je održan u subotu 22.06.2024. godine na olimpijskom bazenu „Banje” u Trebinju.

Na takmičenju je učestvovalo 293 plivača iz 16 klubova sa prostora Hrvatske,Crne Gore, Bosne i Hercegovine, Ukraine. Plivači Jadrana su učestvovali sa 27 plivača i osvojili 31 medalju (18 zlatnih, 7 srebrenih i 6 bronzanih) i ekipno zauzeli četvrto mjesto.

Plivačku ekipu Jadran činili su: Bulajić Bjanka, Terzić Marija, Vlaović Aleksa, Adrović Daniel, Raičević Darija, Andrić Viktor, Petrović Tara, Ćikara Andrej, Hinić Jakša, Jovanović Bojana, Vujačić Filip, Prelević Monika, Perović Ema, Dabović Jadranka, Hinić Lena, Ožegović Nikolija, Kovačević Nevena, Jovanović Nikolina, Markov Artem, Kuritcyna Alisa, Gardašević Marija, Prlainović Đurđa, Miković Dunja, Miković Milica, Palikuća Miroslav, Pop Andrija, Amelkin Dimitri.

Ekipa Jadrana osvojila je ukupno 31 medalja: 18 zlatnih, 7 srebrnih i 6 bronzanih.