U posljednjem kolu Lige šampiona Jadran je na gostovanju u Beogradu poražen od Crvene Zvezde rezultatom 9:6 (1:4, 3:0, 1:0, 4:2). Nakon posljednjeg kola u Ligi šampiona Jadran nastavlja takmičenje u Evrokupu gdje će nakon žrijeba saznati protivnika u osmini finala.

uros-vucurovic-jadran-crvena-zvezdaJadranaši su odlično otovorili utakmicu i poveli 1:4, ali već od druge četvrtine kreću problemi za naš tim. Beograđani u drugom periodu postižu 3 gola, a naš tim ne uspjeva pronaći put do mreže golmana Mišovića, pa se na poluvrijeme odlazi sa rezultatom 4:4.

U trećem periodu veliki broj promašaja na obe strane i čvršća odbrana oba tima donosi samo 1 gol i to za domaćina, dok jadranaši i dalje ne uspjevaju da zatresu mrežu Zvezde.

crvena-zvezda-jadran-liga-sampionaU posljednjem periodu naš tim tek nakon 19 minuta postiže gol za 6:5, ali u naredna dva napada domaćin postiže dva gola za +3 i time rješava pitanje pobjednika.

Crvena Zvezda – Jadran 9:6 (1:4, 3:0, 1:0, 4:2)