Željko Kovačić ponovo u Jadranu

Željko Kovačić ponovo u Jadranu

U narednoj takmičarskoj sezoni za naš klub ponovo nastupati Željko Kovačić (rođen 1981 god). Popularni Kova je već u dva navrata branio boje našeg kluba, te sa Jadranom osvojio: Jadransku Ligu 2010/11 i duplu krunu u sezoni 2013/14.

Željko Kovačić je poznat kao jako harizmatičan igrač, vođa u bazenu i u svlačionici, te smatramo da će kao takav dati veliki doprinos našoj mladoj ekipi.

U protekloj takmičarskoj sezoni nastupao je za ekipu Sintez Kazan iz Rusije.


Generalni sponzor     Pokrovitelj

opstina-herceg-novituristicka-organizacija-herceg-novi

Sponzori

Institut IgaloVal GojkovićMS KatunjaninsabbencomRadio JadranHotel PerlaCaffe Pizzeria TwinsVodovod i kanalizacija Herceg Noviskorpion-herceg-novisportske-kladionice-lobparking-servis-herceg-novidelfinakrusolovcen-bankamg-mivela-jadran-carineNorthstar