Prvi ugovor sa matičnim klubom

Prvi ugovor sa matičnim klubom

Igrači: Stefan Pješivac, Vlado Popadić, Nikola Giga i Stefan Porobić rođeni 1996. godine, shodno Pravilniku o registraciji i pravu nastupa vaterpolista VPSCG sa matičnim klubom, PVK Jadran, potpisali četvrorgodišnje ugovore.

Svi navedeni igrači, pripadaju mladoj i talentovanoj generaciji našeg kluba koji već 2-3 takmičarske sezone igraju važnu ulogu u našej prvoj vaterpolo ekipi. Svi oni su dali veliki doprinos rezultatina našeg kluba u dvije poslijednje takmičarske sezone, osvajanje duple krune u sezonama 2013/14. i 2014/15, te odličnim partijama u Regonalnoj vaterpolo lige i Evropskim klubskim utakmicama.

Ubjeđeni smo da njihovo vrijeme tek dolazi, te da će predanim i kvalitetnim radom u našem klubu postići joše veće kako klupske tako i reprezentativne uspijehe.


Generalni sponzor     Pokrovitelj

opstina-herceg-novituristicka-organizacija-herceg-novi

Sponzori

Institut IgaloVal GojkovićMS KatunjaninsabbencomRadio JadranHotel PerlaCaffe Pizzeria TwinsVodovod i kanalizacija Herceg Noviskorpion-herceg-novisportske-kladionice-lobparking-servis-herceg-novidelfinakrusolovcen-bankamg-mivela-jadran-carineNorthstar