Rezultati i raspored utakmica

Rezultati i raspored za sezonu 2017 - 2018

Tabela
DAT. DAN VRI. TAKMIČENJE UTAKMICA REZ
Septembar 2017.
15.09.2017. PET 20:40 L. Š. Strasbourg : Jadran Carine 6:7
16.09.2017. SUB 18:00 L. Š. ENKA SPORT ISTANBUL : Jadran Carine 3:17
17.09.2017. NED 12:30 L. Š. Jadran Carine : CC Napoli 18:7
29.09.2017. PET 21:15 L. Š. Spartak Volgograd : Jadran Carine 7:5
30.09.2017. SUB 19:15 L. Š. Jadran Carine : ASC Duisburg 19:5
Oktobar 2017.
01.10.2017. NED 12:30 L. Š. HAVK Mladost : Jadran Carine 7:12
07.10.2017. SUB 19:00 R. L. 1. JUG CO : Jadran Carine 9:3
14.10.2017. SUB 19:00 L. Š. CN Marseille : Jadran Carine 6:7
18.10.2017. SRI 19:00 L. Š. Jadran Carine : CN Marseille 9:7
21.10.2017. SUB 19:00 R. L. 2. Jadran Carine : OVK POŠK 10:4
25.10.2017. SRI 20:30 L. Š. 1. Jadran Carine : Špandau 04 11:5
28.10.2017. SUB 21:00 R. L. 3. Jadran Split : Jadran Carine 8:10
Novembar 2017.
03.11.2017. PET 19:00 R. L. 4. Jadran Carine : Budva 15:3
08.11.2017. SRI 20:30 L. Š. 2. AZC Alphen : Jadran Carine 7:14
11.11.2017. SUB 19:00 R. L. 5. Primorac : Jadran Carine 4:11
17.11.2017. PET 20:00 R. L. 6. Jadran Carine : Partizan RF 7:7
25.11.2017. SUB 20:30 R. L. 7. HAVK Mladost : Jadran Carine 5:5
29.11.2017. SRI 18:15 L. Š. 3. Jadran Carine : Eger 4:4
Decembar 2017.
08.12.2017. PET 19:30 L. Š. 4. Steaua : Jadran Carine 4:8
16.12.2017. SUB 20:15 1/2 KUP CG Jadran Carine - Primorac 12:8
17.12.2017. NED 20:45 FINALE KUP CG Jadran Carine - Budva 12:8
20.12.2017. SRI 18:15 L. Š. 5. Jadran Carine : Pro Recco 5:15
Januar 2018.
10.01.2018. SRI 19:00 R. L. 8. Jadran Carine : Mornar BS 8:4
13.01.2018. SUB 17:15 L. Š. 6. Jadran Carine : Szolnoki 6:14
20.01.2018. SUB 20:00 R. L. 9. Primorje EB : Jadran Carine 7:16
23.01.2018. UTO 19:00 L. Š. 7. Sabadel : Jadran Carine 8:10
26.01.2018. PET 20:00 R. L. 10. Jadran Carine : Jug CO 4:11
Februar 2018.
03.02.2018. SUB 18:00 R. L. 11. OVK POŠK : Jadran Carine 7:9
07.02.2018. SRI 17:15 L. Š. 8. Jadran Carine : Sabadel 7:8
10.02.2018. SUB 19:00 R. L. 12. Jadran Carine : Jadran Split 14:8
21.02.2018. SRI 18:00 R. L. 13. Budva : Jadran Carine 3:14
28.02.2018. SRI 18:30 L. Š. 9. Szolnoki : Jadran Carine 13:10
Mart 2018.
03.03.2018. SUB 19:00 R. L. 14. Jadran Carine : Primorac 13:5
07.03.2018. SRI 18:00 R. L. 15. Partizan RF : Jadran Carine 8:11
10.03.2018. SUB 19:00 R. L. 16. Jadran Carine : HAVK Mladost 13:9
14.03.2018. SRI 20:30 L. Š. 10. Pro Recco : Jadran Carine 10:5
16.03.2018. PET 18:30 R. L. 17. Mornar BS : Jadran Carine 5:10
24.03.2018. SUB 19:00 R. L. 18. Jadran Carine : Primorje EB 13:4
27.03.2018. UTO 19:00 P. C. G. 1/2 Jadran Carine : VA Cattaro 15:9
28.03.2018. SRI 19:00 P. C. G. 1/2 VA Cattaro : Jadran Carine 3:18
31.03.2018. SUB 19:00 L. Š. 11. Jadran Carine : Steaua 16:10
April 2018.
13.04.2018. PET 18:30 R. L. F4 Jadran Carine : HAVK Mladost 12:14
18.04.2018. SRI 18:30 L. Š. 12. Eger : Jadran Carine 8:4
25.04.2018. SRI 19:00 P. C. G. - finale Jadran Carine : Budva -:-
28.04.2018. SUB čč:mm L. Š. 13. Jadran Carine : AZC Alphen -:-
Maj 2018.
02.05.2018. SRI 19:00 P. C. G. - finale Budva : Jadran Carine -:-
05.05.2018. SUB 19:00 P. C. G. - finale Jadran Carine : Budva -:-
09.05.2018. SRI čč:mm L. Š. 14. Špandau : Jadran Carine -:-
Legenda
PRI = Prijateljska
L. Š. = Liga Šampiona
R. L. = Regionalna liga
E. C. = Evro Kup
P. CG. = Evro Kup

Generalni sponzor

Carine DOO

Sponzori

ministarstvo-sporta-crne-goreOpština Herceg NoviInstitut IgaloVal GojkovićMS KatunjaninsabbencomRadio JadranHotel Perlaligh-houseCaffe Pizzeria TwinsVodovod i kanalizacija Herceg Noviskorpion-herceg-novituristicka-organizacija-herceg-novi