Odličan nastup plivača Jadrana Carine na takmičenju u Trebinju

Odličan nastup plivača Jadrana Carine na takmičenju u Trebinju

Na XIV Memorijalnom mitingu Srđan i Maxim, održanom u Trebinju proteklog vikenda 14 - 15.07.2018, učestvovalo je 298 plivača, 23 kluba iz Bosne i Hercegovine, Hrvatske, Srbije, Makedonije, Crne Gore i Turske.

 

Plivači Jadrana Carine osvojili su 13 zlatnih, 15 srebrnih i 11 bronzanih medalja. Plivačica Jadrana Carine Anđela Antunović proglašena je najboljom plivačicom takmičenja.

Ekipa Jadrana Carine nastupila je u sledećem sastavu: Antunović Anđela, Andrić Viktor, Antunović Ivana, Radojičić Anđela, Kandić Antonije, Živanović Lara, Cvjetičanin Mina, Bulajić Vjera, Marić Jelena, Jovanović Aleksandra, Jovanović Anđela, Adrović Danijel, Samardžić Staša, Radović Aleksa, Bulajić Bjanka, Vico Anastasija, Driajeva Faina, Terzić Jovana, Gajić Marina, Andrić Vasilije, Supić Luna, Grbić Đorđe, Bošković Ljubica, Bošković Nevena.

Treneri: Sead Adrović i Milica Ćorović.

Osvajači medalja:

ŽENE

ANTUNOVIĆ ANĐELA (02)

  • 200 slobodno 02:15,70 zlato
  • 50 slobodno 00:28,87 zlato
  • 100 slobodno 01:01,19 pb zlato
  • 400 slobodno 04:54,64 zlato

BOŠKOVIĆ LJUBICA (03)

  • 50 slobodno 00:29,30 srebro
  • 100 slobodno 01:05,86 srebro
  • 400 slobodno 05:01,13 srebro
  • 200 slobodno 02:28,09 bronza

JOVANOVIĆ ANĐELA (03)

  • 50 prsno 00:41,78 srebro
  • 100 prsno 01:31,94 srebro

VICO ANASTASIJA (03)

  • 50 prsno 00:39,91 zlato
  • 50 delfin 00:35,52 srebro
  • 100 delfin 01:15,82 zlato

JOVANOVIĆ ALEKSANDRA (03)

  • 50 prsno 00:43,26 bronza
  • 50 delfin 00:39,06 bronza

CVJETIČANIN MINA (09)

  • 100 delfin 01:35,94 zlato
  • 50 delfin 00:42,84 zlato
  • 100 prsno 01:49,31 državni rekord CG za mladje pionire zlato

MARIĆ JELENA (08)

  • 200 slobodno 03:14,50 zlato

BULAJIĆ VJERA (08)

  • 50 slobodno 00:40,17 bronza
  • 100 leđno 01:54,31 bronza

BOŠKOVIĆ NEVENA (08)

  • 50 slobodno 00:36,69 zlato
  • 50 delfin 00:44,50 bronza
  • 100 slobodno 01:25,11 bronza
  • 50 leđno 00:44,53 zlato

SUPIĆ LUNA (04)

  • 200 mješovito 03:13,67 bronza
  • 50 delfin 00:33,66 srebro

MUŠKARCI

RADOVIĆ ALEKSA (01)

  • 50 prsno 00:38,91 srebro
  • 100 prsno 01:23,59 srebro

ANDRIĆ VASILIJE (03)

  • 50 slobodno 00:26,66 srebro
  • 100 slobodno 00:58,07 zlato
  • 200 slobodno 02:07,76 srebro
  • 200 mješovito 02:28,45 bronza

KANDIĆ ANTONIJE (02)

  • 100 slobodno 00:59,09 srebro
  • 200 slobodno 02:08,42 bronza
  • 400 slobodno 04:37,40 srebro

GRBIĆ ĐORĐE (03)

  • 50 prsno 00:39,22 bronza

MUŠKA ŠTAFETA 4 X 50 slobodno Srebro

01:50,70 Andrić V, Kandić T, Radović A, Grbić Đ.

ŽENSKA ŠTAFETA 4 X 50 slobodno Srebro

02:03,65 Antunović A, Bošković Lj, Supić L, Vico A.

Generalni sponzor

Carine DOO

Sponzori

ministarstvo-sporta-crne-goreOpština Herceg NoviInstitut IgaloVal GojkovićMS KatunjaninsabbencomRadio JadranHotel Perlaligh-houseCaffe Pizzeria TwinsVodovod i kanalizacija Herceg Noviskorpion-herceg-novituristicka-organizacija-herceg-novi