Rezultati i raspored utakmica

Rezultati i raspored za sezonu 2018 - 2019

Tabela
DAT. DAN VRI. TAKMIČENJE UTAKMICA REZ
Septembar 2018.
14.09.2018. PET 18:15 L. Š. Valletta : Jadran Carine 5:25
15.09.2018. SUB 09:30 L. Š. Jadran Carine : CN Terrassa 10:8
15.09.2018. SUB 18:15 L. Š. AZC Alphen : Jadran Carine 6:17
16.09.2018. NED 11:15 L. Š. Strasbourg : Jadran Carine 5:11
28.09.2018. PET 19:00 L. Š. Jadran Carine : Corona Sportul Brasov 15:5
29.09.2018. SUB 19:00 L. Š. Jadran Carine : Vouliagmeni 8:7
30.09.2017. NED 12:45 L. Š. Jadran Carine : Sintez Kazan 18:6
Oktobar 2018.
06.10.2018. SUB 19:00 L. Š. Jadran split : Jadran Carine 11:9
10.10.2018. SRI 19:00 L. Š. Jadran Carine : Jadran Split 6:6
17.10.2018. SRI 19:00 R. L. 1. Jadran Carine : Primorac 13:7
20.10.2018. SUB 19:30 R. L. 2. Crvena Zvezda : Jadran Carine 6:9
27.10.2018. PET 20:15 R. L. 3. Jadran Carine : Jug CO 7:14
Novembar 2018.
09.11.2018. PET 20:15 R. L. 4. HAVK Mladost : Jadran Carine 20:15
17.11.2018. SUB 19:00 R. L. 5. Jadran Carine : Šabac 13:6
21.11.2018. SRI 20:00 EVRO KUP 1/4 Primorac : Jadran Carine 9:11
24.11.2018. SUB 18:00 R. L. 6. Jadran Carine : Jadran Split 11:7
Decembar 2018.
01.12.2018. SUB 17:00 R. L. 7. Mornar BS : Jadran Carine 10:12
05.12.2018. SRI 18:00 EVRO KUP 1/4 Jadran Carine : Primorac 15:6
15.12.2018. SUB 19:00 R. L. 8. Jadran Carine - Partizan 10:6
21.12.2018. PET 19:00 1/2 FINALA KUP CG Jadran Carine - Primorac 13:6
22.12.2018. SUB 20:15 FINALE KUP CG Jadran Carine : Budva 13:3
6Januar 2019.
12.01.2019. SUB 18:00 R. L. 9. POŠK : Jadran Carine 7:13
18.01.2019. PET 20:15 R. L. 10. Primorac : Jadran Carine 5:9
23.01.2019. SRI 18:00 EVRO KUP 1/2 Jadran Carine : OSC Budapest 11:10
26.01.2019. SUB 19:00 R. L. 11. Jadran Carine : Crvena Zvezda 10:7
Februar 2019.
02.02.2019. SUB 19:00 R. L. 12. Jug CO : Jadran Carine 14:7
08.02.2019. PET 20:15 R. L. 13. Jadran Carine : HAVK Mladost 13:10
16.02.2019. SUB 20:00 R. L. 14. Šabac : Jadran Carine 6:10
22.02.2019. PET 20:15 R. L. 15. Jadran Split : Jadran Carine 11:13
27.02.2019. SRI 18:30 EVRO KUP 1/2 OSC Budapest : Jadran Carine 12:13
Mart 2019.
02.03.2019. SUB 19:00 R. L. 16. Jadran Carine : Mornar BS 17:5
09.03.2019. SUB 20:15 R. L. 17. Partizan : Jadran Carine 8:11
20.03.2019. SUB 18:30 R. L. 18. Jadran Carine : POŠK 21:3
21.03.2019. ČET 18:30 P. C. G. 1/2 Jadran Carine : Cattaro 17:3
23.03.2019. SUB 18:00 P. C. G. 1/2 Cattaro : Jadran Carine 4:20
30.03.2019. SUB 20:00 EVRO KUP FINALE Marsej : Jadran Carine 9:8
April 2019.
13.04.2019. SUB 18:00 EVRO KUP FINALE Jadran Carine : Marsej 7:7
19.04.2019. PET 18:30 R. L. F4 Jadran Carine : Jug CO 9:14
24.04.2019. SRI 18:30 P. C. G. - finale Jadran Carine : Budva 15:12
27.04.2019. SUB 18:30 P. C. G. - finale Budva : Jadran Carine 3:7
Maj 2019.
01.05.2019. SRI 18:30 P. C. G. - finale Jadran Carine : Budva 12:10
Legenda
PRI = Prijateljska
L. Š. = Liga Šampiona
R. L. = Regionalna liga
E. C. = Evro Kup
P. CG. = Evro Kup

Generalni sponzor

Carine DOO

Sponzori

ministarstvo-sporta-crne-goreOpština Herceg NoviInstitut IgaloVal GojkovićMS KatunjaninsabbencomRadio JadranHotel Perlaligh-houseCaffe Pizzeria TwinsVodovod i kanalizacija Herceg Noviskorpion-herceg-novituristicka-organizacija-herceg-novimg-mivela-jadran-carine