Novosti Prvi tim

Sarajevo  “Cup Novi Grad”: Plivačkoj ekipi Jadrana 19 medalja

Plivačka ekipa Jadrana Carine, predvođena trenerom Seadom Adrovićem, osvojila je ukupno  19 medalja ( 6 zlato, 6 srebro, 7 bronza ), na desetom Međunarodnom plivačkom mitingu „Cup Novi Grad“, čiji domaćin je bilo Sarajevo.
Opširnije...

Prvenstvo Crne Gore: Plivačka ekipa Jadrana zlatna sa 104 prva mjesta!

Plivačka ekipa Jadrana Carine, predvođena trenericom Milicom Ćorović, osvojila je ekipno prvo mjesto sa ukupno 189 medalja (zlato 104, srebro 46, bronza 39) na državnom prvenstvu Crne Gore u plivanju, čiji je domaćin bio PVK Jadran Carine.

Prvenstvo Crne Gore u plivanju u Herceg Novom

Zimsko državno prvenstvo Crne Gore u plivanju održaće se 23. i 24. novembra, u organizaciji Vaterpolo Plivačkog Saveza i PVK Jadrana Carine, na bazenu Instituta “Dr Simo Milošević” u Igalu, Herceg Novi.

“Jadran Grand Prix” Split:  Jadranaši oborili pet državnih rekorda

Plivačka ekipa Jadrana Carine, vođena trenerom Seadom Adrovićem, učestvovala je na plivačkom takmičenju “Jadran Grand Prix”, čiji je organizator i domaćin bio splitski Plivački Klub Jadran.

“Borac Grand Challenge“: Jadranašima 11 medalja i dva oborena državna rekorda

Plivačka ekipa Jadrana Carine, vođena trenerom Seadom Adrovićem, osvojila je 11 medalja (šest zlatnih, tri srebrne i dvije bronzane) na međunarodnom plivačkom mitingu „Borac Grand Challenge“, čiji je organizator PK Borac iz Banja Luke.